SRB | EN

Posao

Developer posao

Otvorena radna mesta

Opis posla

  • sudelovanje u projektnim timovima za realizovanje novih proizvoda i usluga u avio saobraćaju
  • saradnja sa drugim poslovnim jedinicama u vidu optimizacije poslovnih procesa
  • izrada korisničke dokumentacije
  • testiranje rada programskih rešenja

Uvjeti

  • poznavanje: HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery
  • iskustvo rada sa jednim od programskih jezika: PHP, Python, Java
  • poznavanje SQL-a i relacijskih baza podataka MySQL i MS SQL
  • poznavanje responsive web design-a
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • samostalnost u radu i dobre komunikacione sposobnosti

Prednost

  • iskustvo u analizi korisničkih zahteva
  • iskustvo u radu sa nekim od CMS sistema (WordPress, Drupal…)
  • iskustvo sa testiranjem (unit, funcionalno, preformansno)
  • iskustvo sa web servisima (REST, SOAP)
  • poznavanje MVC-a i DAO-a, kao i drugih design pattern-a (što više to bolje)
  • poznavanje jednog od PHP framework-a (npr. CakePHP, Laravel, Symfony, Zend)
  • poznavanje Google API-ja za digitalni marketing ili sklonosti Business Inteligence-u

Nudimo

  • izazovan posao u dinamičnoj radnoj atmosferi
  • mogućnost praktične implementacije svetskih inovacija na području avio saobraćaja i digitalnog marketinga
  • prilika za profesionalni razvoj

Prijaviti se možete klikom na ovaj link.

Opis posla

  • analiza i dokumentovanje korisničkih zahteva
  • izrada poslovnih i projektnih dokumentacija/procedura
  • savetovanje i optimizacija vezano uz poslovne procese
  • podrška krajnjim korisnicima u unapređenju dnevnih aktivnosti
  • merenje uspešnosti, analiza i izrada izveštaja vezanih za praćenje aktivnosti i uspešnosti

Uslovi

  • samostalnost u radu, odgovornost, dobre komunikacione sposobnosti
  • orijentisanost timskom radu
  • razvijena analitičnost
  • razumevanje jednog od programskih jezika (PHP, Python, Java, VB.NET…)
  • poznavanje SQL-a

Prednost

  • poznavanje nekih od tehnika i metoda u poslovnoj analizi
  • iskustvo u radu sa ERP sistemima
  • iskustvo u Business Inteligence-u
  • iskustvo u DWH projektima
  • osnovno poznavanje UML-a

Nudimo

  • mogućnost praktične implementacije svetskih inovacija na području avio saobraćaja i optimizacije procesa i digitalnog marketinga